* OFFICIAL WEBSTORE *

Review : Tnews

با توجه به اینکه جک 3.5 میلیمتری تقریبا بر روی هر دستگاه الکترونیکی قرار داده شده است، پس می‌توانید از پلاگی در تمام آن‌ها استفاده کنید.
پایگاه خبری تحلیلی هدانا (HODANA.IR): گاهی دوست داریم گوشی تلفن همراهمان را دور گردن خود بیندازیم. این کار در نگاه اول با یک طناب کوتاه قلاب دار قابل انجام انجام است، اما متأسفانه این روزها بیشتر اسمارت فون ها اسلاتی برای اتصال این طناب‌ها ندارند. انتخاب بعدی ما کیس های فروشی هستند که توسط افراد مختلف ساخته شده و البته دارای اسلات خاص خود نیز هستند. اما باز هم کسانی هستند که کیس خود گوشی را دوست دارند و علاقه ای به اضافه کردن کیس دیگری ندارند.


اینجاست که ابزار Pluggy Lock تبدیل به بهترین پیشنهاد شما می‌شود. پلاگی لاک یک پروژه کیک استارتری است که توانست در کمتر از 12 ساعت میزان کمک مالی هدف خود را که 10 هزار دلار بود به دست بیاورد و حتی در حال حاضر این عدد به 49 هزار دلار نیز رسیده است.


اما شیوه عمل پلاگی لاک چگونه است؟ پلاگی لاک با استفاده از جک 3.5 میلیمتری میکروفون به گوشی شما متصل می‌شود و می‌تواند تا حتی وزنی معادل 3 کیلوگرم را بدون خارج شدن از جک تحمل کند. کافی است آن را در جک قرار داده و با یکی دو بار پیچ ‌دادن آن را محکم کنید و پس از آن طناب‌ها به راحتی با یک قلاب به آن متصل شده و نیاز شما را به هر نوع وسیله جانبی از بین می‌برد. با توجه به اینکه جک 3.5 میلیمتری تقریبا بر روی هر دستگاه الکترونیکی قرار داده شده است، پس می‌توانید از پلاگی در تمام آن‌ها استفاده کنید.


مخترع پلاگی لاگ حتی یک Selfie-Dock نیز تولید کرده که می‌توان آن را به پلاگی لاک متصل کرد و بهترین عکس سلفی را گرفت. برای دیدن کاربردها و کارکرد این وسیله کوچک می‌توانید این ویدیو را دانلود کنید.

From: http://tnews.ir/news/9C6626348299.html

Join our Mailing List

Sign up to receive our email updates

Search our store